Ponedjeljak, 26 siječnja

Spektakl u Areni Zagreb: Buč Kesidi spremaju show uz impresivnu listu gostiju

Poznati bend formiran od Luke Racića i Zorana Zarubice, Buč Kesidi, najavljuje više od 30 pjesama na svom dosad najvećem koncertu koji će se održati u subotu, 24. siječnja 2026. godine,

Buč Kesidi u Areni Zagreb

Zagrebačka Arena sprema se za jedan od najiščekivanijih glazbenih događaja sezone. Popularni pančevački dvojac Buč Kesidi objavio je službenu satnicu i detalje svog prvog nastupa u najvećoj hrvatskoj dvorani. Program, koji će trajati oko četiri sata, donosi set listu od tridesetak skladbi obogaćenu nastupima brojnih regionalnih zvijezda.

Detaljna satnica i gosti večeri

Vrata Arene otvaraju se u 19:00 sati, a glazbeni dio večeri započinje u 20:00 sati nastupom Nike Turković i njezinog benda. Nakon njezinog polusatnog seta, pozornicu u 20:45 preuzima IDEM, dok je početak glavnog programa rezerviran za 21:45 sati.

Popis gostiju koji će se pridružiti bendu na pozornici odražava širinu njihove regionalne popularnosti. Uz već spomenutu Niku Turković, na popisu su:

  • Devito, maskirani srpski treper čiji su pregledi na YouTubeu premašili milijardu.
  • Joker Out, slovenski pop-rock senzacija s kojom bend veže dugogodišnje prijateljstvo i suradnja na spotu „Bluza“.
  • Vojko V, legendarni splitski reper.
  • z++, multitalentirani osječki producent i izvođač.
  • Luzeri, pop-punk trio.

Dosadašnja karijera

Nastup u Areni Zagreb predstavlja „sljedeću stepenicu u eskalaciji“ benda koja je rijetko viđena na ovim prostorima. Buč Kesidi su do sada u Zagrebu postigli nevjerojatne uspjehe: pet puta su rasprodali dvorište ALU, sedam puta klub Sax i jednom stadion Šalata. Iako su u jednom intervjuu izjavili: „Mi smo i dalje na početku karijere“, njihovi rezultati i rasprodane dvorane diljem regije govore suprotno.

Ovaj koncert dolazi nakon prekretničkog albuma „Euforija“ i novog izdanja „Moderne veze“, čiji je vinil postao jedno od najprodavanijih regionalnih izdanja u posljednje vrijeme.

„U Zagrebu se osjećamo kao kod kuće“

Članovi benda ne skrivaju uzbuđenje pred ovaj povijesni trenutak. Povodom najave koncerta, Luka Racić i Zoran Zarubica poručili su obožavateljima:

Ovo je za nas ogroman trenutak. Teško je riječima opisati koliko nam znači to što ćemo nastupiti u Areni u kojoj su svirali svi naši uzori i idoli. U Zagrebu se osjećamo kao kod kuće i iskreno se radujemo što će naš najveći koncert dosad biti upravo ovdje.

Također su pozvali publiku da dođe u što većem broju: „Dođite i povedite sve koje volite – mame, tate, bake, deke, prijatelje, sadašnje i bivše“.

Promocija koncerta:

@buckesidi_official

Link je u opisu profila, ostalo je još malo mesta! Vidimo se 24.1.26. u Areni Zagreb #bučkesidi #arenazagreb #hrvatska #zagreb #buckesidi

♬ Mama voli bebu (Mommy Loves Baby) – Nykk Deetronic

Informacije o ulaznicama

Ulaznice za ovaj spektakl mogu se nabaviti putem prodajnih mjesta i web stranice Core Eventa. Cijene se kreću od 25 eura za parter, 28 eura za tribine, dok je za VIP ložu potrebno izdvojiti 55 eura.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)